Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs plastyczny "Drzewa to życie" rozstrzygnięty

10 listopada br. spotkaliśmy się z uczniami SOSW w Suliszewie, by jak co roku, uczcić „Dzień Drzewa”.  Uczniowie przygotowali piękne prace plastyczne przedstawiające jesienny las, w ramach konkursu „Drzewa to życie”.

Zajęcia rozpoczęliśmy układaniem wspólnego drzewa, z naturalnych materiałów. Jesienne kolorowe liście, szyszki i owoce leśne, drewniane rzeźby przedstawiające mieszkańców lasu pozwoliły nam stworzyć wyjątkowy las.

Następnie podziwialiśmy prace wykonane przez uczniów, w ramach konkursu "Drzewa to życie". Wybór najlepszych okazał się niezwykle trudny, ponieważ młodzież dołożyła ogromnych starań, tworząc niezwykłe aranżacje. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Przyznano także nagrody za trzy najlepsze prace.

Jesienny las widziany oczami dzieci tak bardzo nam się spodobał, że zdecydowaliśmy się wystawić prace uczniów w biurze Nadleśnictwa Drawno. Barwne kompozycje z pewnością umilą nam codzienną pracę. Wystawę podziwiali także uczestnicy Narady Techniczno – Gospodarczej, która odbyła się 16 listopada br. w Kwaterze Myśliwskiej w Borowcu. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności młodzieży.

Bardzo dziękujemy za Wspólnie spędzony czas.

/Tekst: Julia Paszkiewicz/

/Zdjęcia: Ilona Herba, Julia Paszkiewicz, zasoby SOSW w Suliszewie/